Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazník mažoretkám a rodičům!!!

Informace na vystoupení pro skupinu mažoretek I + II

  • S sebou na každé vystoupení: hůlku, kostýmek, lodičku na hlavu včetně sponek na její připevnění, bílé kozačky, bílou klubovou bundu, pinetky do vlasů na drdol + na lodičku (alespoň 10 ks), 2 x gumičku v neutrální barvě, houbička do vlasů na drdol, tělové silonky včetně alespoň jedněch náhradních, spodní prádlo – kalhotky a košilka jednobarevné, v barvě tělové, bílé nebo růžové.
  • Kdo zvládne, bude mít učesaný drdol, buď klasický, nebo přes drátěnku, případně bude mít vlasy v culíku a drdol učešeme na místě. Vlasy prosím vždy pevně utáhnout, dobře zafixovat, zpevnit lakem, ofinu schovat pod lodičku.
  • Doma nech: další ozdoby – prstýnky, náramky, řetízky apod., drobné, ne moc nápadné náušnice mohou být

Informace na vystoupení pro skupinu mažoretek III

  • Pokud nebude domluveno jinak, přijít vždy oblečené a učesané
  • Na sebe:

tělové silonky, kozačky, ev. bílou obuv (cvičky, piškoty, lodičky, baleríny), kostýmek – šaty, kabátek s výšivkou a/nebo růžovou klubovou mikinu, spodní prádlo – kalhotky a košilka jednobarevné, v barvě tělové, bílé nebo růžové, na hlavě lodičku přidělanou 4 stříbrnými pérky – vždy dvě a dvě křížem, vlasy učesané do drdolu nejlépe přes houbičku nebo pevně stažené do culíku, po stranách případně upevněné sponkami, ofina schovaná pod čepičkou

  • Doma nech: další ozdoby – prstýnky, náramky, řetízky apod., drobné, ne moc nápadné náušnice mohou být
  • Nezapomeň navíc přibalit:

hůlku, náhradní silonky, náhradní pérka a gumičky do vlasů, lak na vlasy

 

 

Příspěvky

Vaše dotazy

28. 1. 2009

Pokud máte nějaké dotazy ohledně vystoupení, stránek nebo skupiny Jablonecká Jablíčka prosím piště sem. (Jen slušné vzkazy, jinak to tu bude zrušeno)